Otázky a odpovědi

1. Jaké jsou možnosti platby?

Preferujeme platbu pomocí bankovního účtu, také ale přijímáme platbu pomocí kreditní karty nebo PayPal.

 
 

2. Proč potřebujete přihlašovací údaje k mému účtu?

Abychom mohli s vaším účtem pracovat a vykonat Vámi objednanou službu, potřebujeme se k němu přihlásit. Vaše přihlašovací ani osobní údaje nikomu nepředáme a budou u nás v bezpečí.
 
 
 

3. Nejsou získaní fanoušci jen falešné profily, nebo roboti? Opravdu získávám reálné fanoušky?

K naší službě nevyužíváme žádné služby třetích stran. Vše máme pevně v rukou, proto máme také přehled o tom, jaké fanoušky přivádíme. Všichni získaní fanoušci vás sledují z vlastní vůle protože se jim váš obsah / produkt líbí.

 
 

4. Jak probíhá platba za službu?

Po odeslání objednávky Vám bude odeslán e-mail s bankovním účtem nebo tlačítkem "Zaplatit online" které slouží pro platbu pomocí PayPal nebo kreditní kartou. Při platbě pomocí bankovním převodem prosím do popisu platby napište Vaše jméno a příjmení, abychom věděli, že platba je od Vás. Do 24 hodin vám také odešleme fakturu. Platbu můžete odeslat v průběhu pěti testovacích dní, které jsou vždy zdarma. Po přijetí platby začneme na vašem účtu pracovat včetně ostatních prvků v rámci služby, kterou jste si zvolili.
 
 
 

5. Mám zájem o službu na míru, nebo nějaké dotazy. Kde vás mohu kontaktovat?

Rádi se domluvíme i na spolupráci přesně Vám na míru. Jakýkoliv dotaz pošlete na e-mailovou adresu admin@instaking.cz. Odpovíme hned, jakmile to bude možné.